Schoolbestuur SCOL nieuwe partner van ZZ Leiden

Schoolbestuur SCOL nieuwe partner van ZZ Leiden

Zorg en Zekerheid Leiden Basketball gaat basketbalclinics verzorgen voor alle brugklassen van het Bonaventuracollege en Visser ’t Hooft Lyceum. Het bestuur van de scholen, SCOL, heeft hiertoe een overeenkomst getekend.

“We hebben een paar redenen om partner te worden van Zorg en Zekerheid Leiden”, zegt Frits Hoekstra, voorzitter van SCOL. “We willen onze leerlingen stimuleren om gezond te leven en veel te bewegen. De clinics van ZZ Leiden laten onze leerlingen tijdens gymlessen ervaren hoe leuk bewegen kan zijn. Het feit dat ze gegeven worden door professionele basketballers maakt het tot een onvergetelijke ervaring. Bovendien is de basis voor Zorg en Zekerheid Leiden 60 jaar geleden gelegd door The Bona Stars, een initiatief van gymdocent Ton Kallenberg van het Bonaventuracollege, en in Leiden nog steeds een begrip. Ook daarom maken wij graag de verbinding met topsport in Leiden in de vorm van deze overeenkomst.”


Reacties

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.